П`ятниця, 2018-02-23, 2:49 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області
Головна » 2015 » Березень » 2 » ТИЖДЕНЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
2:58 PM
ТИЖДЕНЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Складовою системи національ­ного виховання є військово-патріо­тичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчно­го подвигу в ім'я процвітання Укра­їнської держави. Воно покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розумін­ня громадянського обов'язку, готов­ність у будь-який час стати на за­хист Батьківщини, оволодівати вій­ськовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчав ти бойові традиції та героїчні сторін­ки історії українського народу, його Збройних Сил .

      В рамках річного плану роботи в Чапаєвській ЗОШ І – ІІІ ступенів з 23 по 27 лютого було проведено тиждень військово-патріотичного виховання.

         «…Я щасливий від того, що народився і живу саме в Україні. Я люблю рідну землю за її неосяжні, красиві і безмежні простори. Вийдеш в поле, і очі не можеш відірвати від справжнього моря зрілого жита, яке стоїть, наче непідступні стіни. Увійдеш в це жито, і майже ховаєшся серед його колосків: тільки синє небо стає твоїм дороговказом. Така краса милує і заворожує мою душу.» Саме такі слова написав переможець конкурсу творів «За що я люблю Україну» учень 11 класу Заєць Антон. Також викладачами української мови  було відмічено роботи Гринько Вікторії (5 клас), Грози Марини та Тертишної Дар’ї (6 клас), Філатенка Олексія та Кугук  Антоніни (8 клас). Бондар Вікторії (10 клас), Бацман Аліни та Челядінова Олександра (11 кл.)

      Змагання з військово-прикладних видів спору проходили за участю хлопців 9 та 11 класу. Учні змагалися в  силовому багатоборстві (підтягуванні, віджиманні від полу та підніманні тулуба в сід). У вправі підтягування з результатом 18 разів переміг учень 9 класу Литвиненко Владислав. В підніманні тулуба Луценко Андрій (61 раз за 1 хвилину). Переможцем віджимання від полу став Заєць Антон (39 разів за 1 хвилину). По сумі трьох видів перемогу одержав Заєць Антон.

       В спортивних змаганнях «Ми – майбутні захисники України» між учнями 5 та 6 класу впевнено перемогли учні 6 класу. Учні змагалися за програмними модулями фізичної культури.

      Тренінгові заняття з надання невідкладної допомоги пораненому було проведено з учнями 9-11 класів медичною сестрою Чалик Т.В. Учням було продемонстровано навчальний фільм про правила та способи зупинки кровотеч. Проведено практичні заняття.

      Вчитель історії Чернобай Н.В. провела змістовні екскурсії до шкільного музею.

        Тематичний огляд преси «Слава героям» було проведено учнями школи.

       Учні  9-11 класів взяли активну участь у історичній вікторині «Історія українського козацтва». Серед учнів 9 класу кращі знання виявила Філіпова Валерія, 10 класу – Федяєва Аліна, 11 класу - Єгоров  Іван.

       Учні початкових класів активно провели конкурс малюнків та виробів з пластиліну «Наша славна армія».

       Військово-патріотичне вихован­ня цілеспрямований, організова­ний процес формування готовності юнаків старшого шкільного віку до строкової військової служби в Збройних Силах України. Його зміст визначається Конституцією, закона­ми України, військовою Присягою та військовими статутами.

       Військово-патріотичне вихован­ня школярів  поєднує в со­бі низку окремих напрямів вихован­ня: військового, морального, право­вого та ін. Проте головним резуль­татом виховних зусиль має стати готовність молодої людини до військово-патріотичної діяльнос­ті як внутрішнього системного утво­рення, що передбачає п'ять основ­них компонентів — освітній, фізич­ний, психологічний, соціальний і ду­ховний.

Переглядів: 132 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]